Kontakt

METALTON G. Olchawski Spółka Jawna
ul. Przemysłowa 31 24-320 Poniatowa Polska

tel. +48 81 820 58 88
Tel/Fax: +48 81 820 59 47
info@metalton.com.pl
NIP 717-15-74-823
EUVAT: PL7171574823
REGON 431199031

WSPÓŁWŁAŚCICIEL
Grzegorz Olchawski
mob. +48 605 675 566
grzegorz.olchawski@metalton.com.pl

Dyrektor ds Produkcji
Marek Wałachowski
mob. +48 695 734 440
marek.walachowski@metalton.com.pl

Konstruktor
Marcin Chamera
tel. +48 81 820 58 41
marcin.chamera@metalton.com.pl

Konstruktor
Radosław Walencik
tel. +48 81 820 58 41
rwalencik@metalton.com.pl

Technolog
Jerzy Pomorski
tel. +48 81 820 58 41
jerzy.pomorski@metalton.com.pl

Specjalista ds. spraw utrzymania ruchu
Andrzej Polek
tel./fax +48 81 820 48 84
mob. +48 605 970 098
andrzej.polek@metalton.com.pl

Kierownik produkcji
Stanisław Mróz
tel. +48 81 820 58 72
mob. +48 603 770 970

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Księgowy
Aneta Adamczyk
tel. +48 81 820 58 88
aneta.adamczyk@metalton.com.pl

Specjalista ds. kadrowych i finansowych
Karolina Olchawska
tel. +48 81 820 58 88
mob. +48 604 144 846
kadry@metalton.com.pl

Jak do nas dojechać?